Seksualizacja

Pedofilia w Stanach Zjednoczonych – tragiczny efekt rewolucji seksualnej

„Pod opieką pedofilów” to dokument przedstawiający historię dwóch różnych osób, które były w dzieciństwie wykorzystywane seksualnie.

Murzyński chłopiec zafascynowany bejsbolem trafił do najsłynniejszego klubu w Ameryce, gdzie z miejsca dostał pracę. Przez kolejne 8 lat był w pomieszczeniach klubu wykorzystywany seksualnie przez swojego „dobroczyńcę”. Doprowadziło go to do tego, że  wieku 16 lat zaczął brać narkotyki co trwało kolejne 20 lat, wszedł też na drogę przestępczą i kilka lat spędził w więzieniu. Kiedy już jako dorosły mężczyzna zgłosił sprawę na policję, funkcjonariusz prowadzący tę sprawę poprosił go o to, aby odbył ze swoim dawnym prześladowcą rozmowę telefoniczną, która była nagrywana. Pedofil w rozmowie powiedział do niego:
– Byłem chory, nie powinienem tego robić, ale nie mogłem się powstrzymać.
Pedofil Donald Fitzpatrick przez 20 lat pracował w Red Sox. Od roku 1971 do roku 1991 molestował wielu murzyńskich chłopców. Ostatecznie nie trafił za kratki. Wynegocjował 10 lat w zawieszeniu. Zmarł 3 lata po ogłoszeniu wyroku.

Początek lat 90., młoda uczennica została wykorzystana przez nauczyciela od fizyki, powiedziała o tym swojej nauczycielce, która nakłoniła ją, aby nic o tym nie mówiła rodzicom, miała sama zająć się sprawą. Po jakimś czasie regularnie przez 4 lata sama ją gwałciła. Musiało minąć 10 lat od tego czasu zanim dorosła już kobieta postanowiła zgłosić sprawę na policji. Schemat był podobny. Doszło do rozmowy telefonicznej, którą nagrał policja. Kobieta usłyszała wyrok 8 lat więzienia.
Nauczyciel fizyki, ten sam, od którego wszystko się zaczęło, został oskarżany również przez innych byłych uczniów. Sprawa stała się głośna lokalnie. Nie doszło w tym wypadku do procesu ponieważ pedofil pod wpływem tych wydarzeń popełnił samobójstwo.

„Jedna na cztery dziewczynki i jeden na sześciu chłopców są molestowani w Ameryce”