Covid

Ludzie, którzy promują wyłącznie szczepionki to mafia – dr Zbigniew Hałat

W rozmowie z radiem Wnet dr Zbigniew Hałat – epidemiolog, były Główny Inspektor Sanitarny – skomentował doniesienia o tym, że w Holandii medycy odmawiają poddania się szczepieniu przeciw SARS-Cov-2. Z drugiej strony w Izraelu trwają masowe szczepienia obywateli.

23 osoby zmarły w Norwegii „chwilę” po szczepieniu przeciwko COVID-19

Dodatkowo docierają informacje, że szczepionka w Izraelu nie przynosi zakładanych efektów. Głosy te płyną nie tylko od sceptyków, ale również ze sfer rządowych odpowiedzialnych za zdrowie. To co dzieje się zaś w Izraelu skomentował w sposób satyryczny, że te masowe szczepienia to „zemsta Benjamina Netanjahu na rodakach, którzy go nie lubią”. Dr Hałat zwrócił również uwagę, że w Izraelu zaleca się szczepienie kobiet w ciąży. Tymczasem pod tym kątem szczepionki nie przeszły testów nawet na szczurach.  Tymczasem dokonuje się „testów” na masową skalę na ludziach.

Nowa definicja pandemii – zarobek dla firm farmaceutycznych

Pytany jak w takim razie ci którzy nie chcą się poddać szczepieniom mogą się leczyć. Tutaj dr Hałat nie chciał udzielać odpowiedzi, kierował do ośrodków zdrowia. Wskazał jednak, że od lat są znane metody leczenia, które są również skuteczne w przypadku koronawirusa. Dodał, że te sposoby leczenia są teraz zwalczane przez „bezwzględną mafię”:
– Powiem wyraźnie, mafia która chce promować wyłącznie szczepionki zwalcza wszystkie konkurencyjne sposoby postępowania z pacjentem uznanym za zakażonego.