NWO

Tak lewicowi aktywiści uczą muzułmańskich migrantów jak oszukiwać służby graniczne, żeby dostać się do Europy [WIDEO]

Znana kanadyjska prawicowa aktywistka Lauren Southern w nagraniu zrobionym z ukrycia pokazuje to, co do tej pory jedynie podejrzewaliśmy: organizacje pozarządowe uczące migrantów muzułmańskich kłamania na temat rzekomej traumy, której doświadczyli, oraz jak udawać chrześcijan w celu uzyskania statusu azylowego w Europie.

Ariel Ricker, dyrektor Advocates Abroad – grupy ekspertów prawnych, którzy pomagają osobom ubiegającym się o azyl, zwierza się że „to wszystko działa” i że ich działania to „teatrzyk”. Została ona przyłapana na taśmach otwarcie omawiając, w jaki sposób uczy uchodźców kłamać służbom granicznym. Lauren Southern pokazała w internecie fragment zdobytego materiału, który będzie częścią jej nowego filmu dokumentalnego „Borderless” (Bez granic), nt. europejskiego kryzysu migracyjnego.

Na swojej stronie internetowej Advocates Abroad twierdzi, że pomogło już 15 tys. migrantów przekroczyć grecką granicę, a kolejne 2 500 poza Grecją. Organizacja jest olbrzymia, korzysta z wolontariuszy z głównych uniwersytetów.

W nagraniu Ricker opisuje, w jaki sposób organizacja organizuje sesje szkoleniowe dla migrantów ubiegających się o wejście do Europy.

– Mówię im, że to działa, wszystko to działa … żeby się przedostali, muszą grać jak w teatrze – tłumaczy.

Jedną z metod nauczania imigrantów jest wykorzystywanie współczucia ze strony mieszkańców prawosławnej Grecji poprzez udawanie prześladowanych za bycie chrześcijanami. Ricker nawet opisuje im, jak modlić się podczas przesłuchań na granicy.

Po ujawnieniu nagrania i nagłośnieniu sprawy Advocates Abroad skasowała swoje konta na Twitterze i Facebooku.

O sprawie dowiedziała się nawet agenda ONZ, zajmująca się uchodźcami, nazywając doniesienia „alarmującymi”