NWO

Inclusive Capitalism – nowe wcielenie komunizmu

ADVERTISEMENT

Inclusive Capitalism – nowe wcielenie komunizmu w oparciu o program ONZ Agenda 2030

„Rothschildowie zorganizowali konferencję, której celem jest zastąpienie korporacyjnego kapitalizmu nowym „kapitalizmem globalnym” opierającym się na uwłaszczeniu majątku prywatnego przez organizacje międzynarodowe i korporacje oraz jego redystrybucji poprzez tworzony w tym celu program Inclusive Capitalism. Program ma na celu zniwelowanie dysproporcji w dochodach oraz ochronę dóbr naturalnych naszej planety. Jest to nowe wcielenie komunizmu w oparciu o program ONZ Agenda 2030” – kanał Killuminati na Youtube.

– Dzisiaj na tej sali reprezentujemy majątek 25 trylionów dolarów zarządzany z 25 równych krajów. Wszyscy mamy moc finansową, ale również moc do zmieniania świata. Kapitalizm jest systemem operacyjnym świata. Jest większy niż każdy system polityczny, większy niż każda religia, większy niż możemy sobie wyobrazić – mówiła na początku swojego przemówienia na konferencji Inclusive Capitalism w roku 2015, Lyn de Rothschild.

– Kapitalizm ma największą moc na naszej planecie, ale nie jest jeszcze tak wielki, żeby nie zawieść. Dzisiaj kapitalizm zawodzi bezrobotnych, ludzi zatrudnionych poniżej swoich kwalifikacji i nigdy niezatrudnionych. (…) Wielu ludzi wierzy, że kapitalizm jest dobry, ale tylko dla tych, którzy posiadają kapitał. ale nie jest dobry dla pracowników, którzy go podtrzymują.

REKLAMA / Advertisement

– Dobra wiadomość jest taka, że kapitalizm jest wspaniałym pomysłem, ponieważ odpowiada na głęboką i silną ludzką potrzebę samodoskonalenia. Ale w oczach wielu nić łącząca kapitalizm z dążeniem do lepszego życia została zerwana. Myślę, że tam gdzie się pojawiamy, możemy tę zerwaną nić przywrócić i zapewnić że sukces kapitalizmu, będzie sukcesem społeczeństwa na zawsze. Dlatego tutaj jesteśmy i wierzę, że pójdziemy naprzód. Jestem pełna nadziei ponieważ coraz więcej i więcej właścicieli, menedżerów i liderów korporacji zgromadzonych w tym pokoju reprezentuje pogląd, że należy iść w stronę globalnego kapitalizmu.

– Zapewniam was, że istnieją i są dostępne narzędzia, by globalny kapitalizm został osiągnięty.