NWO

Imam Imran Hosein: Putin zadał celny cios ruchowi syjonistycznemu

Nagranie z roku 2014. Fragment wykładu imama Imrana Hoseina „Islam, Rosja, Ukraina i przymierze z Rum-em*”

– W roku 1907 Francja i Wielka Brytania przyjęły Rosję. Użyto „miodu”, zanęty, dla trójstronnego sojuszu Wielka Brytania, Francja i Rosja. A „miód” jakiego użyto wobec Rosji to była obietnica, że „jeśli wygramy wojnę, która nadchodzi z Imperium Otomańskiego to wy otrzymacie Konstantynopol” [czyli obecny Istambuł – przyp. red.], na którym Rosji zależało.

ADVERTISEMENT

– Kiedy armia rosyjska walczyła w I wojnie światowej i poniosła tam największe straty – większość zabitych to byli Rosjanie – i oni wygrywali wojnę, a Imperium Otomańskie upadało – armia rosyjska była już na wyciągnięcie ręki od Konstantynopola – oni wcale nie chcieli żeby Rosja wzięła Konstantynopol. Co zatem zrobili? Rosyjscy Żydzi zorganizowali i dokonali rewolucji bolszewickiej, która obaliła rosyjską monarchię. To oni zabili cara i całą jego rodzinę. Dokonali przewrotu państwowego i wykluczyli Rosję z wojny. Rosyjska armia musiała się zatrzymać i już nie była w stanie iść na Konstantynopol.

– Mówiąc innymi słowami. Rosyjscy Żydzi dźgnęli Rosję nożem w plecy.

– Zrobili coś więcej. Przynieśli komunizm. Komunizm nie jest rosyjski. Komunizm był stworzony, aby zniszczyć Rosję. Komunizm został stworzony, aby zniszczyć rosyjską cerkiew prawosławną. A przez ostatnie 60-70 lat, ten stworzony przez syjonistów twór o nazwie ZSRR prowadził wojnę z religią, z rosyjską cerkwią prawosławną, zabijając duchownych, zamykając kościoły i klasztory.

– A potem, gdy przyszedł właściwy czas i pojawił się Izrael, tenże sam ZSRR otworzył drzwi dla milionów rosyjskich Żydów dla przesiedlenia do Izraela. A potem, 6 lat po stworzeniu Izraela, ZSRR zrobił coś dziwnego i tajemniczego… Krym to terytorium rosyjskie, jest częścią Rosji, ZSRR zdecydowało oddać Krym w prezencie dla Ukrainy. Dlaczego to zrobili? Historycy wam nie powiedzą. Pozwólcie, że imam wam powie. Oddali Krym Ukrainie, aby dźgnąć Rosję w plecy jeszcze raz. A to dlatego, że jeśli Rosja utraci Krym to zwiększy to bezpieczeństwo Izraela. Flota rosyjska bazuje na Krymie, a stąd jest prosta droga do Konstantynopola. (…)

– Oni zrobili dużo więcej. Nie tylko oddali Krym Ukrainie, ale wcześniej oddali jeszcze wschodnią Ukrainę, która była rosyjska. ZSRR oddało ją w prezencie Ukrainie. Po co oddano ją Ukrainie? Odpowiedź: gdy przyjdzie korzystny moment to ci sami ludzie, którzy stworzyli ZSRR, będą mieli sposób, aby spowodować jego krach. (…)

– Wcześniej myślałem, że Allach w swej dobroci zniszczył ZSRR, ale się myliłem. To byli syjoniści, to oni zniszczyli ZSRR. A to dlatego, że było im już niepotrzebne. Tak samo Arabia Saudyjska – nie będzie im jutro potrzebna. (…) Porzucą was jak psy, które wystarczająco już służyły.

Po co zniszczyli ZSRR? Aby Ukraina mogła zaistnieć jako samodzielne państwo, bo to niebezpieczne dla Rosji. I dzisiaj zaciska się pętla na rosyjskiej szyi. (…) Od upadku ZSRR relacje pomiędzy Rosją a Ukrainą były problematyczne, ale do dziś mieszkańcy Ukrainy mieli zdrowy rozsądek i mądrość i wybierali rządy prorosyjskie. Syjoniści zdecydowali, że nastał czas, aby użyć – wiecie czego – ulicznych demonstracji. I ostatecznie syjoniści osiągnęli to co chcieli. Jak masz pieniądze to możesz posłać swoich specjalistów, snajperów, który zabijają i będą rzucać koktajle Mołotowa. A prezydent Ukrainy, wybrany demokratycznie, uciekł.

– A ci obłudnicy w Waszyngtonie, Londynie, Paryżu, którzy chcą, abyśmy myśleli, że są ludźmi honoru, takimi nie są. Zamiast stać po stronie legalnie wybranego prezydenta i żądać przestrzegania prawa pokazali swoje prawdziwe, obłudne oblicza i szybko uznali nowy rząd na Ukrainie. (…)

– Gdyby – z woli Allacha – Putin temu nie przeszkodził i nie odniósł tak niezwykłych sukcesów to plany byłyby właśnie takie. Nowy rząd Ukrainy wstąpiłby do NATO, a Rosja nie byłaby w stanie temu przeciwdziałać. I potem NATO posłałoby swoje wojska na Ukrainę włączając w to broń jądrową. (…) Rosja miała podkulić ogon i usunąć swoje wojska z Krymu.

Na koniec imam mówi, że wszystko to stało się z woli Allacha i Krym, po referendum urządzonym na tym półwyspie, powrócił do Rosji.

– Putin zadał celny cios ruchowi syjonistycznemu. To pierwsza klęska jaką kiedykolwiek ponieśli. To znacząca porażka w ciągu ostatnich 100 lat od powstania tego ruchu.

Imran Hosein – (ur. 1942 – Trynidad) islamski uczony, pisarz i filozof. Specjalizuje się w światowej polityce i ekonomii. Autor wielu książek. Pełnił funkcję dyrektora Instytutu Studiów Islamskich Aleemiyah w Karaczi (Pakistan), a także Imama w Masjid Dar al-Qur’an na Long Island w Nowym Jorku. [informacje pochodzą z Wikipedii]

* Rum. Według Imrana N. Hoseina, Rûm, o którym mowa w Koranie, odnosi się do Wschodniego Kościoła Prawosławnego, który znajdował się w Cesarstwie Bizantyjskim, z Konstantynopolem jako jego stolicą. Twierdzi on, że wraz ze zniknięciem Cesarstwa Bizantyjskiego siedziba Wschodniego Kościoła Prawosławnego znajduje się obecnie w Rosji, a zatem dziś to Rosja jest Rûm. [za: Wikipedia]