Szczepienia

Dr Franz: Obecnie jest więcej dzieci z poważnymi uszkodzeniami po szczepieniach niż 30 lat temu

– Jestem dyplomowanym pediatrą i zaczynałam w taki sam sposób jak wszyscy – z silnym przekonaniem do szczepień. Kiedy rozpoczynała praktykę to każdy dostawał 2 szczepionki naraz. I już wtedy zaczęłam zauważać problemy gdy używaliśmy tej pierwotnej szczepionki DPT. Zauważałem, że u dzieci podłączonych do aparatury monitorującej pojawiały się po szczepionkach niepokojące sygnały, więc polecałam, żeby kontrolować i tych dzieci ich temperaturę itd. – mówi na początku rozmowy dr Cornelia Franz, lekarz pediatra z 30-letnią praktyką w wykonywaniu zawodu.

– W późnych  latach 80. zaczęto zwiększać liczbę szczepionek i zaczęłam mieć z tym problem. Ponieważ podawanie dwóch szczepionek było już trudne. A teraz oni chcą, aby podawano cztery, pięć czy nawet 6 szczepionek naraz. Wówczas podjęłam decyzję, że nasza klinika będzie podawała tylko 2 szczepionki naraz.

– Wraz z upływem czasu zaczęłam widywać dzieci z poważnymi uszkodzeniami właśnie przez szczepienia. Wiele dzieci autystycznych. Ich rodzice mówili to samo: „Moje dziecko było zdrowe aż do czasu, kiedy otrzymało to szczepienie. I potem w ciągu tygodnia je straciliśmy.” Nie zmarło, tylko przestało utrzymywać kontakt wzrokowy, przestało mówić.

Dr Franz słyszała to wiele razy od różnych rodziców kompletnie nawzajem się nieznających. Dr Franz zaczęła bliżej przyglądać się temu i badać to zjawisko odkrywając fakty dotyczące toksycznych składników zawartych w szczepionkach.

– Dzieci które widuję obecnie są chorsze niż w czasach kiedy byłam stażystką. A my podajemy czterokrotnie więcej szczepionek niż wtedy, kiedy zaczynałam swoją praktykę.

– Jest taki fajny plakat, że zanim twoje dziecko skończy 5 lat otrzyma 81 szczepionek. Ale tak naprawdę tych szczepionek jest 117 (!) i to tak naprawdę chodzi o antygeny. Więc jak DPT – błonica, krztusiec, tężec, czyli 3 rodzaje składników (wirusów, bakterii) i otrzymujesz 5 dawek, czyli 15 różnych komponentów. Hib ma 3 rózne szczepy , czyli otrzymujesz 4×3, razem 12. Kiedy to wszystko dodasz, nie licząc szczepionki przeciwko grypie, to masz 117 antygenów szczepionkowych podanych zanim dziecko skończy 5 lat. Kiedy ja zaczynałam praktykę to było 30-33.

– To co mogę powiedzieć z mojej praktyki klinicznej, gdyż to jest moja dziedzina pracy, a nie badania naukowe, że widziałam wiele dzieci uszkodzonych przez szczepienia.  Wiele dzieci jest przyprowadzanych do mnie, rodzice przyprowadzają nawet rodzeństwa i mówią, że ten starszy jest autystyczny, ponieważ zachorował po kolejnym szczepieniu i za każdym razem choruje po każdym kolejnym.

Dr Cornelia Franz mówi również, że w jej klinice nie szczepi się dzieci przed ukończeniem 1 roku życia. System odpornościowy dziecka do 6 miesiąca życia nie jest jego [tylko pochodzi od matki – przyp. red.], a później nie jest silny do 12 miesiąca życia i dlatego przed 1 rokiem klinika dr Franz nie szczepi dzieci. Stosuje również inny system szczepień, m.in. nie podaje 5-6 szczepionek naraz. jak stwierdza dr Franz to jest dla dzieci w ten sposób szczepione wydają się zdrowsze niż te w poprzednich dekadach. Dr Franz pytana o konkrety powiedziała, że np. szczepionki przeciwko odrze nie poda dziecku poniżej 3 roku życia.

– Wirus odry może powodować poważniejsze problemy u ludzi, którzy mają niedobory witaminy A, a szczepionka MMR wycieńcza organizm z zapasów witaminy A, co powoduje zaburzenia w mózgu i wiele dzieci staje się po tym autystycznych. To zostało udowodnione przez dr Megson.

Dlatego widząc związek przyczynowo-skutkowy, że dzieci „zapadają” na autyzm najczęściej w wieku do 2 roku życia, dr Franz zdecydowała, że nie podaje dzieciom MMR zanim nie skończą 3 lat.

Gardasil

– Ostatni raz kiedy temu się przyglądałam Gardasil zabił 120 dziewcząt i okaleczył 10 tys. Powoduje przedwczesną menopauzę, a nawet znalazłem artykuł o 16-latce która zaczęła przekwitać po Gardasilu. Gardasil powoduje zespół policystycznych jajników – mówi dr Franz.

ADVERTISEMENT